fbpx
d
Follow us

Nasi klienci są dla nas priorytetem. Przekazane nam sprawy analizujemy szczegółowo i znajdujemy najlepsze rozwiązania dla danego problemu. Sprawy naszych Klientów z zakresu prawa celnego mają swoją złożoność ze względu na łączenie wielu elementów prowadzenia działalności gospodarczej – poczynając od kodeksu spółek handlowych poprzez kodeks cywilny, kodeks celny a kończąc na podatkach powiązanych z eksportem czy importem. Realizujemy dla naszych Klientów doradztwo, jak również skutecznie koordynujemy projekty, które przynoszą wymierne korzyści finansowe. Tłumaczymy naszym Klientom sprawy trudne zrozumiałym językiem.

Zawsze pamiętamy o indywidualnym podejściu do każdego Klienta oraz o tym, że nie ma dwóch takich samych spraw. Problemy z jakimi przychodzą klienci są rozpatrywane od podstaw, a nie według ogólnie przyjętego schematu, który może nie zadziałać w tych konkretnych przypadkach. 

Łączymy dla naszych Klientów dziedziny prawa celnego, podatkowego, transportowego, karno-skarbowego oraz prawa spółek handlowych. 

Referencje

Nazwa Ekspert Celny w 100% adekwatna. Wiedza, kompetencja, rzeczowość, znakomity kontakt i rzeczywista chęć pomocy klientowi - tak w skrócie możemy scharakteryzować kancelarię, na podstawie sprawy, w której doradztwa nam udzieliła. Zdecydowanie polecam ich usługi!

Referencje

W każdej firmie, w której mam do czynienia ze sprawami celnymi, powracam do Pani Izabelli. Ogromna wiedza i doświadczenie. Nie spotkałam na naszym rynku lepszego fachowca. Oprócz konsultacji również uczestniczyłam w szkoleniach, z których za każdym razem wychodziłam z pełną głową wiedzy. Oprócz przepisów, interpretacji, poznawaliśmy również przykłady z życia codziennego, które są dla nas problematyczne - ale nie dla Pani Izabelli. Ogromnie polecam każdemu 🙂

Referencje

Jedna z niewielu ekspertów w zakresie prawa celnego w kraju naprawdę znająca złożoność tej skomplikowanej dziedziny. Bezkompromisowa osobowość rozwiązująca najbardziej zawiłe problemy. Doskonały wykładowca, szkoleniowiec - interesujący sposób przekazywania wiedzy. Polecam współpracę z Panią Izą!

Referencje

Pani Izabella Tymińska to jeden z najlepszych fachowców i specjalistów w zakresie prawa celnego w Polsce. Bardzo cenię Panią Izę za wiedzę, doświadczenie oraz sposób, w jaki są one przekazywane, dlatego od kilku lat współpracujemy w zakresie szkoleń oraz usług doradczych. Przekazując nasze problemy w ręce Pani Izy, zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania, co daje wymierne korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom. Szczerze polecam!

Referencje

Dr Izabella to EKSPERT CELNY w dosłownym znaczeniu tego wyrażenia. Zrealizowaliśmy wspólnie kilkadziesiąt szkoleń i projektów doradczych. Iza jest osobą bardzo konkretną, profesjonalną, z ogromną wiedzą i pasją doradczą. Serdecznie polecam współpracę z Izą!

 • Grzegorz Niczyporuk

 • Anna Goldberg

  Kierownik Działu Przewiertów Sterowanych w ZRII HYDROPEX Sp. z o.o. Sp. k.
 • Aleksandra Kubsda

  Specjalista prawa celnego
 • Michał Bruś

  CEO w Agencji Celnej WEGA A Sp. z o.o. | BDM w WEGA A Sp. z o.o.
 • Paweł Rzeźnicki

  Specjalista w Zespole ds. Systemu Kwalifikacji w Instytucie Badań Edukacyjnych

Polecam szkolenia prowadzone przez Panią Izabellę. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem dla każdego uczestnika.

Gosia Ka

Jeśli czegoś potrzebujesz w kwestii obsługi celnej to jest to właściwy adres!

Jacek Kurowski

Pani Izabella to trener idealny. Profesjonalizm. Wiedza. Niegasnąca cierpliwość. Poczucie humoru. Indywidualne podejście do każdego uczestnika. Każde kolejne szkolenie to nowe otwarte drzwi. Dziękuję.

Magdalena Borecka-Lewacka

Szkolenia z panią Izą są bardzo profesjonalne, wiedza przekazywana jest na zdobytym doświadczeniu zawodowym oraz naukowym. Podejście do uczestnika szkolenia bardzo indywidualne.

Kasia Sikora

Wiedza, doświadczenie i merytoryka na najwyższym poziomie! Polecam!

Piotr Mady

Doktor Izabella Tymińska to świetny fachowiec, ma bardzo dużą wiedzę, a dzięki swojemu doświadczeniu potrafi być bardzo skuteczna w działaniu. Bardzo polecam.

Jagoda Wąsowska - Ekspert rozwoju osobistego

Polecam szkolenia, bardzo dobrze i rzeczowo prowadzone.

Aneta Samborska