fbpx
d
Follow us

Jesteś na bieżąco !

Popełniasz mniej błędów !

Szanowni Państwo! Osoby, które śledzą naszą firmę i moją osobę na profilach w mediach społecznościowych, pewnie zauważyły, że od dłuższego czasu zamieszczamy aktualne informacje prawne i gospodarcze z zakresu obrotu towarowego z zagranicą. Wielu z Was prosiło o usystematyzowanie tego przekazu oraz ułatwienie w odnajdywaniu informacji w gąszczu przekazu medialnego. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić newsletter tematyczny, w którym cyklicznie przekazujemy najnowsze akty prawne, ważne informacje, przydatne zmiany oraz ciekawe przykłady z podanej tematyki. Osoby oraz firmy zainteresowane takimi informacjami zachęcamy do zapisania się do newsletteru. Zapisując się do newsletteru udzielają Państwo poniższych zgód na przesyłanie na podany poniżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje merytoryczne dotyczące obrotu towarowego z zagranicą oraz handlowe dotyczące usług Ekspert celny Sp. z o.o., ul Lucerny 40, 04-687 Warszawa

lub

prosimy o wysłanie na adres: wiedza@ekspertcelny.pl wiadomości mailowej zawierającej zgodę na zapis do newsletteru. Poniżej podajemy treść zgody:

 

  1. „Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany poniżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje merytoryczne dotyczące obrotu towarowego z zagranicą oraz handlowe dotyczące usług Ekspert celny Sp. z o.o., ul Lucerny 40, 04-687 Warszawa.”
  2. „Zgoda jest świadoma i dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.”

Regulamin dostępny na stronie: https://serwer2085074.home.pl/pdf/regulamin_newslettera.pdf

Poniżej  formularz Zapisu:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane konatktowe
Akceptacja - Zgoda
https://serwer2085074.home.pl/pdf/regulamin_newslettera.pdf
Zapis do newslettera