fbpx
d
Follow us

Jesteś na bieżąco !

Popełniasz mniej błędów !

Szanowni Państwo. Osoby które śledzą naszą firmę i moją osobę na profilach w mediach społecznościowych, pewnie zauważyły, że od dłuższego czasu zamieszczam aktualne informacje prawne i gospodarcze z zakresu obrotu towarowego z zagranicą. Wielu z Was prosiło o usystematyzowanie tego przekazu, oraz ułatwienie w odnajdywaniu informacji w gąszczu przekazu medialnego. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić newsletter tematyczny, w którym będziemy w sposób cykliczny przekazywać najnowsze akty prawne, ważne informacje, przydatne zmiany oraz ciekawe przykłady z podanej tematyki. Osoby oraz firmy zainteresowane takim przekazem prosimy o zapisanie się do newsletteru. Zapisując się do newsletteru udzielają Państwo poniższych zgody na przesyłanie na podany poniżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje merytoryczne dotyczące obrotu towarowego z zagranicą oraz handlowe dotyczące usług Ekspert celny Doradztwo celne Izabella Tymińska, ul Borowiecka 59a/1, 04-871 Warszawa.

lub

Prosimy o wysłanie na adres: wiedza@ekspertcelny.pl wiadomości mailowej zawierającej zgodę na zapis do newslettera. Poniżej podajemy treść zgody:

  1. ” Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany poniżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje merytoryczne dotyczące obrotu towarowego z zagranicą oraz handlowe dotyczące usług Ekspert celny Doradztwo celne Izabella Tymińska, ul Borowiecka 59a/1, 04-871 Warszawa.”

  2. „Zgoda jest świadoma i dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.”

Regulamin dostępny na stronie: https://serwer2085074.home.pl/pdf/regulamin_newslettera.pdf

Czy chcesz subskrybować nasz newsletter ?

Zapis do newslettera