fbpx
d
Follow us

Slide Wspieramy podmioty gospodarcze w zmaganiach z organami celnymi.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Wykonujemy usługi w zakresie doradztwa celnego. Polega ono przede wszystkim na analizie zgłaszanych przez Państwa problemów w zakresie spraw celnych, związanych z obrotem z krajami trzecimi. Dotyczy to również nabycia i dostaw wewnątrzwspólnotowych oraz podjęcia w dalszej kolejności wszelkich, legalnych działań, zmierzających do pozytywnego załatwienia sprawy.

BMorbi accumsan ipsum venec tellus a odioincidunt auctor Seon mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora orquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris n erat justo. Nullam ac urna eu felispibus condimentum sit amet a augue. Sed non neque elit sed.

Fliquam massa nisl quis neque. Suspendisse in orci enim. of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet.

111
wygranych spraw
88
zadowolonych klientów
25
lat doświadczenia
9
ekspertów do Twojej dyspozycji

Referencje

Nazwa Ekspert Celny w 100% adekwatna. Wiedza, kompetencja, rzeczowość, znakomity kontakt i rzeczywista chęć pomocy klientowi - tak w skrócie możemy scharakteryzować kancelarię, na podstawie sprawy, w której doradztwa nam udzieliła. Zdecydowanie polecam ich usługi!

Referencje

W każdej firmie, w której mam do czynienia ze sprawami celnymi, powracam do Pani Izabelli. Ogromna wiedza i doświadczenie. Nie spotkałam na naszym rynku lepszego fachowca. Oprócz konsultacji również uczestniczyłam w szkoleniach, z których za każdym razem wychodziłam z pełną głową wiedzy. Oprócz przepisów, interpretacji, poznawaliśmy również przykłady z życia codziennego, które są dla nas problematyczne - ale nie dla Pani Izabelli. Ogromnie polecam każdemu 🙂

Referencje

Jedna z niewielu ekspertów w zakresie prawa celnego w kraju naprawdę znająca złożoność tej skomplikowanej dziedziny. Bezkompromisowa osobowość rozwiązująca najbardziej zawiłe problemy. Doskonały wykładowca, szkoleniowiec - interesujący sposób przekazywania wiedzy. Polecam współpracę z Panią Izą!

Referencje

Pani Izabella Tymińska to jeden z najlepszych fachowców i specjalistów w zakresie prawa celnego w Polsce. Bardzo cenię Panią Izę za wiedzę, doświadczenie oraz sposób, w jaki są one przekazywane, dlatego od kilku lat współpracujemy w zakresie szkoleń oraz usług doradczych. Przekazując nasze problemy w ręce Pani Izy, zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania, co daje wymierne korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom. Szczerze polecam!

Referencje

Dr Izabella to EKSPERT CELNY w dosłownym znaczeniu tego wyrażenia. Zrealizowaliśmy wspólnie kilkadziesiąt szkoleń i projektów doradczych. Iza jest osobą bardzo konkretną, profesjonalną, z ogromną wiedzą i pasją doradczą. Serdecznie polecam współpracę z Izą!

 • Grzegorz Niczyporuk

 • Anna Goldberg

  Kierownik Działu Przewiertów Sterowanych w ZRII HYDROPEX Sp. z o.o. Sp. k.
 • Aleksandra Kubsda

  Specjalista prawa celnego
 • Michał Bruś

  CEO w Agencji Celnej WEGA A Sp. z o.o. | BDM w WEGA A Sp. z o.o.
 • Paweł Rzeźnicki

  Specjalista w Zespole ds. Systemu Kwalifikacji w Instytucie Badań Edukacyjnych

Ekspert Celny – Dr Izabella Tymińska

Justice is our biggest professional success.

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auct

Wierzymy, że każdy problem natury celnej ma swoje rozwiązanie.