fbpx
d
Follow us

Slide Wspieramy podmioty gospodarcze w zmaganiach z organami celnymi.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Wykonujemy usługi w zakresie doradztwa celnego. Polega ono przede wszystkim na analizie zgłaszanych przez Państwa problemów w zakresie spraw celnych, związanych z obrotem z krajami trzecimi. Dotyczy to również nabycia i dostaw wewnątrzwspólnotowych oraz podjęcia w dalszej kolejności wszelkich, legalnych działań, zmierzających do pozytywnego załatwienia sprawy.

Referencje

Nazwa Ekspert Celny w 100% adekwatna. Wiedza, kompetencja, rzeczowość, znakomity kontakt i rzeczywista chęć pomocy klientowi - tak w skrócie możemy scharakteryzować kancelarię, na podstawie sprawy, w której doradztwa nam udzieliła. Zdecydowanie polecam ich usługi!

Referencje

W każdej firmie, w której mam do czynienia ze sprawami celnymi, powracam do Pani Izabelli. Ogromna wiedza i doświadczenie. Nie spotkałam na naszym rynku lepszego fachowca. Oprócz konsultacji również uczestniczyłam w szkoleniach, z których za każdym razem wychodziłam z pełną głową wiedzy. Oprócz przepisów, interpretacji, poznawaliśmy również przykłady z życia codziennego, które są dla nas problematyczne - ale nie dla Pani Izabelli. Ogromnie polecam każdemu 🙂

Referencje

Jedna z niewielu ekspertów w zakresie prawa celnego w kraju naprawdę znająca złożoność tej skomplikowanej dziedziny. Bezkompromisowa osobowość rozwiązująca najbardziej zawiłe problemy. Doskonały wykładowca, szkoleniowiec - interesujący sposób przekazywania wiedzy. Polecam współpracę z Panią Izą!

Referencje

Pani Izabella Tymińska to jeden z najlepszych fachowców i specjalistów w zakresie prawa celnego w Polsce. Bardzo cenię Panią Izę za wiedzę, doświadczenie oraz sposób, w jaki są one przekazywane, dlatego od kilku lat współpracujemy w zakresie szkoleń oraz usług doradczych. Przekazując nasze problemy w ręce Pani Izy, zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania, co daje wymierne korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom. Szczerze polecam!

Referencje

Dr Izabella to EKSPERT CELNY w dosłownym znaczeniu tego wyrażenia. Zrealizowaliśmy wspólnie kilkadziesiąt szkoleń i projektów doradczych. Iza jest osobą bardzo konkretną, profesjonalną, z ogromną wiedzą i pasją doradczą. Serdecznie polecam współpracę z Izą!

 • Grzegorz Niczyporuk

 • Anna Goldberg

  Kierownik Działu Przewiertów Sterowanych w ZRII HYDROPEX Sp. z o.o. Sp. k.
 • Aleksandra Kubsda

  Specjalista prawa celnego
 • Michał Bruś

  CEO w Agencji Celnej WEGA A Sp. z o.o. | BDM w WEGA A Sp. z o.o.
 • Paweł Rzeźnicki

  Specjalista w Zespole ds. Systemu Kwalifikacji w Instytucie Badań Edukacyjnych

Ekspert Celny – Dr Izabella Tymińska

Wierzymy, że każdy problem natury celnej ma swoje rozwiązanie.